Informace

Nabídka školení

Kurz práce s motorovou pilou – kácení

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil a křovinořezů, zná zásady práce s motorovou pilou,  zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami, zná údržbu motorových pil.

 

Kurz práce s motorovou pilou – prořezávky do 15 cm

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil, zásady práce s motorovou pilou, zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami, zná konstrukci a údržbu motorových pil.

 

Kurz práce s motorovou pilou – příčné řezy – vhodný i pro tesaře nebo hobby uživatele pro přípravu dřeva na zimu

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil a křovinořezů, zná zásady práce s motorovou pilou při příčném přeřezávání, zná související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami při příčných řezech, zná údržbu motorových pil.

 

Kurz práce s křovinořezem a malou zahradní mechanizací

Absolvent kurzu zná obsluhu  křovinořezů, zná zásady práce s  křovinořezem, zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné  křovinořezem, údržbu  křovinořezů.

Absolvent  získá potvrzení o školení obsluhy platný pro obsluhu křovinořezů, travních sekaček, malé zemědělské a zahradní mechanizace, plotostřih, štěpkovače.

POKUD MÁTE SVÉ POPRUHY, PŘIVEZTE SI JE S SEBOU NA KURZ.

Absolvent  získá potvrzení o školení pro vybraný typ kurzu. Po absolvování kurzu je možné se přihlásit ke zkoušce. Požadovaný typ zkoušky je nutné vyznačit v přihlášce.

Doba trvání 1 den. Cena: 850,-

CENY KURZŮ JSOU STANOVENY OD 1.7.2018 INDIVIDUÁLNĚ, TOTÉŽ PLATÍ O DÉLCE KURZU, VŽDY JE ZÁVISLÁ OD ZKUŠENOSTÍ KANDIDÁTA. 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *