Informace

Nabídka školení

Kurz práce s motorovou pilou – kácení

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil a křovinořezů, zná zásady práce s motorovou pilou,  zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami, zná údržbu motorových pil.

Doba trvání 5 dnů. Cena od 4000,- Kč

Kurz práce s motorovou pilou – prořezávky do 15 cm

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil, zásady práce s motorovou pilou, zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami, zná konstrukci a údržbu motorových pil.

Doba trvání 3 dny. Cena: 2200,-

Kurz práce s motorovou pilou – příčné řezy – vhodný i pro tesaře nebo hobby uživatele pro přípravu dřeva na zimu

Absolvent kurzu zná obsluhu motorových pil a křovinořezů, zná zásady práce s motorovou pilou při příčném přeřezávání, zná související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné motorovými pilami při příčných řezech, zná údržbu motorových pil.

Doba trvání 2 dny. Cena: 1600,-

Kurz práce s křovinořezem a malou zahradní mechanizací

Absolvent kurzu zná obsluhu  křovinořezů, zná zásady práce s  křovinořezem, zná  související předpisy pro bezpečnost práce, technologické postupy pro práce prováděné  křovinořezem, údržbu  křovinořezů.

Absolvent  získá potvrzení o školení obsluhy platný pro obsluhu křovinořezů, travních sekaček, malé zemědělské a zahradní mechanizace, plotostřih, štěpkovače.

POKUD MÁTE SVÉ POPRUHY, PŘIVEZTE SI JE S SEBOU NA KURZ.

Doba trvání 1 den. Cena: 850,-

Absolvent  získá potvrzení o školení pro vybraný typ kurzu. Po absolvování kurzu je možné se přihlásit ke zkoušce. Požadovaný typ zkoušky je nutné vyznačit v přihlášce.

Nově nabízíme ukázky

Praktické představení způsobů manipulace s motorovou pilou“

Jedná se o krátké vstupy  s ukázkou a vysvětlením důležitosti  bezpečného zacházení s pilou především pro hobby uživatele, tak aby se práce s pilou stávala bezpečnější i pro ně.  Akce je ideální pro „open day“ u prodejců, obchodních zástupců, výstavní dny apod.

Cena za den dohodou (cena je závislá na vzdálenosti a počtu vstupů za den)

Cena za přeškolení je od 1.9.2017 stanovena na 400 Kč/ osobu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *